Komanda jūsu rīcībā

Pro savā jomā
Dicethrow Films radās tālajā 2018. gadā, sanākot kopā trim profesionāļiem, ar vēlmi radīt video saturu, kas fokusējas uz stāstu.
Te kopbildē mēs izskatāmies baigi nopietni, bet īstenībā mēs nopietni uztveram tikai jautājumu, kā jautrāk ar mums pavadīt laiku. Un Kaspars nav liliputs, viņš ir ietupies.
Reinis Inkēns, kinematogrāfija un fotogrāfija
Bērnībā tēvam bija video kamera, ar kuru viņš filmēja Reiņa pirmos soļus, pirmās vārdiem līdzīgās skaņas un pirmo sastapšanos ar Ziemassvētku vecīti. Reinim tas nepatika, un viņš nolēma, ka turpmāk būs tas, kurš filmēs ar kamerām. Visām kamerām. Tad viņš pamācījās filmu skolā, pafotografēja Latvijas Republikas Saeimā un pārējais jau ir vēsture, kuru Reinis visdrīzāk ir filmējis vai fotografējis.
Kaspars Bondars, režija
Kaspars ir kino entuziasts, kurš bieži kritizēja filmas, taču uz jautājumu "Vai pats vari labāk?" nespēja atbildēt. Tagad Kaspars ir sapratis, kā var labāk.
Uvis Leskavnieks, montāža un pēcapstrāde
Jums ir daudz safilmētā materiāla, bet nezināt, kā to visu labi salikt kopā? Dodiet Uvim. Jums filmēts gan ziemā, gan vasarā un ar dažādām kamerām, krāsas nesakrīt? Dodiet Uvim. Šņāc mikrofons, un Liene knapi dzirdama? Dodiet Uvim. Vai tas Uvis var arī ieanimēt logo beigās? Var.
Uz augšu