Ko saka par mums

Rūpīgi iedziļinās tēmā
Ar Dicethrow Films daudzkārt esam sadarbojušies saistībā ar mākslas darbu un pasākumu dokumentēšanu un vienmēr esam bijuši apmierināti ar gatavo rezultātu. Veidotāji rūpīgi iedziļinās tēmā un materiālā. Īpaši patīkama ir Dicethrow Films fleksibilitāte – spēja pielāgoties termiņiem, kamēr ātrumā nezaudēt kvalitāti.
Artūrs Punte, Orbīta
Radošam un atvērtam darba stilam
Cik labi, ka mēs izvēlējāmies Dicethrow, jo šī sadarbība ļāva mums pilnībā izpausties. Rezultātā, Kūsiņš ir tas, kas tas šodien ir - atpazīstams Latvijas lina veļas zīmols ar dīvainu un jautru pieeju. Pateicoties radošam un atvērtam darba stilam, mūsu videoklipi ieguva vairāk nekā 70 000 Youtube skatījumu, esam saņēmuši vairākas balvas un plašu starptautisku uzmanību!
Kūsiņš
Savstarpēja uzticēšanās un profesionalitāte
Dicethrow Films palīdzēja īstenot Tautumeitu sapni par grupas pirmo videoklipu. Sadarbība bija ļoti veiksmīga – tās pamatā bija viegla komunikācija, savstarpēja uzticēšanās un profesionalitāte. Šis video ieguva arī Latgaliešu kultūras gada balvu Boņuks kategorijā Labākais mūzikas video.
Tautumeitas
Ikdienas parastumā ieraudzīja vērtības
Man pašam šķita, ka dienā, kad nolēmām filmēt video par manu darbu, nebija nekā ievērības cienīga. Taču Dicethrow Films šajā ikdienas parastumā ieraudzīja vērtības un izcēla brīnumus, kam pats nebiju piegriezis vērību. Tā es paskatījos uz savu darbu un dzīvi no malas un no jauna. Un man iepatikās. Viņi piešķīra manam darbam vērtību, un es no tā guvu jaunu enerģiju un iedvesmu.
Volfgangs Vinters
Darbīga un asprātīga komanda
Atvērta, radoša, darbīga un asprātīga komanda. Viegli īstenot gan klasiskas, gan netradicionālas idejas. Paldies!
Sus Dungo
Uz augšu